GalvenāPakalpojumi
Metināšana

SIA “Siltumbūve” ir uzņēmums ar lielu pieredzi, kas var izpildīt dažādu cauruļvadu (tehnoloģisko, enerģētiskajā nozarē, kā arī pārtikas un ķīmiskās rūpniecības nozarē) metināšanas un montāžas darbus.

Mēs strādājam ar visiem cauruļu diametriem!

Cauruļvadu metināšanā un montāžā mūsu uzņēmums pievērš lielu uzmanību ne tikai darbu veikšanas kvalitātei, bet arī to estētikai. Mēs dodam 100% garantiju cauruļvada metināmo šuvju drošībai! Visiem mūsu uzņēmuma metinātājiem ir sertifikāti. Darbus veic tikai kvalificēts personāls.

Sīkākai informācijai par cauruļvadu metināšanu zvaniet +(371)26574837
Montāža

Rūpniecisko, tehnoloģisko vai enerģētisko iekārtu montāža, tās ir iekārtu un mehānismu salikšanas un uzstādīšanas secīgs process, kas ietver sevī vispārējus sagatavošanas, uzstādīšanas, mehāniskus un tehniskus pasākumus, kurus veic mūsu profesionāla komanda turpmākai iekārtu palaišanai. Vai tā būtu jauna aprīkojuma saņemšana, izpakošana, montāža un uzstādīšana, vai jau esošas iekārtas modernizācija, netraucējot ražošanas procesa grafiku, mēs varam to paveikt droši un efektīvi.

Sīkākai informācijai par cauruļvadu metināšanu zvaniet +(371)26574837
Ūdensapgāde un kanalizācija

Mūsu sniegtie pakalpojumi ietver sevī kanalizācijas, sadzīves ūdeņu un hidromeliorācijas, ugunsdzēšanas līniju, lietusgāžu kanalizācijas sistēmu, betona drenāžas būvju, sūkņu staciju un attīrīšanas būvju, cauruļvadu izbūvi un ierīkošanu.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu projekts ir dzīvojams, komerciāls, rūpniecisks, publisks vai privāts, jūs varat paļauties uz mums.

Sīkākai informācijai par cauruļvadu metināšanu zvaniet +(371)26574837
Ēkas

Mūsu uzņēmums veic visu veidu būvniecības darbus, kas saistīti ar industriālo ēku būvniecību (angāri, noliktavas).