Galvenā


Par uzņēmumu


Компания «SIA "Siltumbūve"» tika dibināta 2014.gadā un jau parādīja sevi kā uzticams sadarbības partneris. Uzņēmuma galvenie darbības veidi ir siltumtrašu, tehnoloģisko un rūpniecisko cauruļvadu metināšana un montāža, iekārtu montāža, apkures, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu montāža, kā arī remonta/avārijas darbu veikšana šajās nozarēs. Ir pieredze industriālo ēku buvniecībā.

Uzņēmuma devīze – meistarība visos būvniecības un montāžas darbu posmos, īpaša uzmanība detaļām un pasūtītāja vēlmēm. Spēja savienot neapvienojamo, atrast nestandarta un efektīvus tekošo uzdevumu risinājumus, piedāvāt labākus variantus, lai īstenotu projektus, saskaņā ar noteiktiem nosacījumiem - prasmes, kas nav dotas ikvienam.

Kompānijas misija – gala celtniecības produkta izveide, kas pilnībā atbilst pasūtītāja plāniem un viņa individuālam estētiskām vēlmēm. Prasme precīzi īstenot idejas ir balstīta ne tikai uz Siltumbūve komandas locekļu pieredzes un profesionalitātes. Darbības gadu gaitā mēs izstrādājām īpašu algoritmu mijiedarbībā ar pasūtītājiem, kas balstas uz ideju pavadīšanu ar maksimāli iespējamo iecerēta realizācijas pakāpi.

Kā mēs strādājām?

Veidojam un īstenojam jebkādas sarežģītības pakāpes projektus ar pilnu spēka, meistarības un pieredzes atdevi. Mūsu specialisti prot uzlabot līdz pilnībai katru sīkumu, ar radošu pieeju risināt nestandarta uzdevumus.

Visi darbi tiek izpildīti kārtīgi – pieredzējušo profesionāļu komanda vienmēr ir pārliecināta par savām spējām un spēj nodrošināt būvniecības un montāžas darbu izpildi visaugstākajā līmenī.

Termiņu un pienākumu ievērošana – neatdalāms un būtisks atribūts jebkurā mijedarbībā ar pasūtītāju. Mēs bijam, esam un būsim vieni no labākajiem montāžas uzņēmumiem ar augstu mobilitātes, profesionalitātes un konkuretspējas līmeni.

Profesionāla pieeja darbu izpildē, kā arī augsts atbildības līmenis beigās ļauj radīt produktu, ar kuru pamatoti lepojas pasūtītāji, izpildītāji un gala lietotāji.